Massey Ferguson

LISY

Aktuality

Massey Ferguson

Prodej chmelové techniky

Technologie pro česání a sušení chmele

Servis zemědělské techniky

Agrobazar

Kontakt

Traktory

Sklízecí mlátičky

Lisy

Sklizeň píce

teleskopické manipulátory

MF Lis na malé hranaté balíky

Tento vysokotlaký lis s centrální nápravou a šířkou záběru je ideální pro velký objem prací. Dokáže vytvořit kvalitní hranaté balíky s ideální velikostí pro manipulaci a optimální krmení.

prospekt ke stažení:

MF lis na malé hranaté balíky

MF lis na velké hranaté balíky

Velký lis na hranaté balíky společnosti Massey Ferguson jsou vyráběny firmou Hesston která je preferovaná celosvětovými odborníky. Pokrokový design s skvělá kompetence dokáže přinést velkým zemědělským provozům jistotu, dobře odvedené práce lisu MF 2370 Ultra HD.

Prospekt ke stažení.

MF lis na velké hranaté balíky

MF Lis Balička Kombi

 

Lisy MF RB 3130 F Protec a MF RB 4160V Protec s variabilní nebo pevnou komorou a balícím zařízením zaručují spolehlivé a rychlé balení během lisování.

 

 

MF lis na kulaté balíky s proměnnou komorou

Lisy na kulaté balíky RB 4160V a RB 4180V s proměnnou komorou jsou navrženy na stejné platformě a tvarují balíky průměru až 1,60m nebo až 1,80. Oba lisy jsou vybaveny patentovaným zařízením CPS který při tvorbě kulatého balíku za vysoké hustoty materiálu kombinuje mechanickou a hydraulickou sílu.

MF lis na kulaté balíky s pevnou komorou

Lisy s pevnou komorou RB 1125F, 2125F a 2125FPR společnosti Massey Ferguson s pevnou komorou a mechanickým blokováním zadního víka zaručuje dosažení souměrného kulatého tvaru a rovnoměrné hustoty. Systém hydroflexcontrol zabraňuje až 80% ucpání stroje a tím zvyšuje pracovní rychlost.

MF balička balíků slámy

Tažená balička je zcelá nový produkt značky Massey Ferguson. Extrémě robustní rám, poloautomatické ovládání a mohutné rameno zaručuje rychlý a hladký provoz.

©zmagro.cz