Massey Ferguson

SKLÍZECÍ MLÁTIČKY

Aktuality

Massey Ferguson

Prodej chmelové techniky

Technologie pro česání a sušení chmele

Servis zemědělské techniky

Agrobazar

Kontakt

Traktory

Sklízecí mlátičky

Lisy

Sklizeň píce

Teleskopické manipulátory

MF Activa S

Nová sklízecí mlátička ACTIVA S je ideální partner pro smíšené farmy. 5-ti vytřasadlové MF 7345S a 6-ti vytřásadlové MF 7347S oslňují vysokou kvalitou práce a průchodností v obtížných podmínkách. Oba typy obsahují slavný SCR motor AGCO SISU POWER. ACTIVA S se může objednat ve dvou verzích: buď s konvenčním šikmým dopravníkem a jednoduchým košem pod mlátícím bubnem, nebo s přídavnou separační kombinací rotačního separátoru „Multi Crop Separator“ a podávacího válce „Power Feed Roller „. Interiér kabiny je komfortně vybaven pro pohodlí seřiditelným vzduchem odpruženým sedadlem řidiče, loketní opěrkou s ovládacími prvky integrovanou do konstrukce sedadla.

Prospekt ke stažení:

MF ACTIVA S

MF Beta

Nízké náklady, nízká spotřeba paliva a snadná údržba. To ze sklízecí mlátičky MF Beta a MF Beta ParaLevel dělá ideální stroj pro střední a velké farmy. praktický design s kombinací inteligentní technologií dělají z Bety snadno ovládající a efektivní stroj.

Prospekt ke stažení:

MF BETA

MF IDEAL

MF IDEAL zajišťuje nejvyšší nároky pro největší farmy. IDEAL je nejmodernější stroj společnosti Massey Ferguson. Celý stroj je založený na požadavcích od farmářů celého světa. Design s moderní technologií je navržen pro nejjednodušší obsluhu a velkou efektivitu práce.

Prospekt ke stažení:

MF IDEAL

©zmagro.cz